Vyberte stránku
Botanic menu detail

Botanic

Bar & Bistro

VIZUÁLNÍ IDENTITA / LOGOTYPE / BRAND

www.botanicbar.cz

 

Zadání bylo vytvoření vizuální komunikace pro Botanic bar & bistro v Brně. Vytvořili jsme tak celý vizuální styl, kde součástí něj vzniklo logo, nápojový a jídelní lístek a podklady pro webové stránky, atp. Dali jsme zde důraz na využití klasických tiskových technik a inspiraci jsme hledali v našich starých herbářích. Pro vznik loga jsme využili naopak aktuální technologie, jako je 3D tisk. Na výsledek se však podívejte sami.

Botanic menu

Logo

S vůní bylinek a pár sklenic gin-toniku, jsme přemýšleli jak uchopit vizuál loga. Nechtěli jsme použít jen jednoduché písmo, ale chtěli jsme, aby v logu, které bude prezentovat celý podnik, bylo promítnuto vše, co celý vizuální styl spojuje. Za pomocí 3D tisku jsme si vytvořili nepřeberné množství razítek s různými fonty, a prostě jsme tiskli, tiskli, tiskli, … dokud jsme nevytvořili otisk, u kterého jsme se všichni zastavili a řekli si: ,,TO JE ONO“!

Botanic Menu nabídka 2

Menu

Listováním naším starým herbářem ze základní školy, kde napůl přilepené bylinky hrdě zářili na stránkách zažloutlých listů nás nasměrovalo na využití jeho principů v jídelním a nápojovém lístku. Pro obálku menu a také pro veškeré využití ve vizuálním stylu, tak vznikli originální otisky bylinek, které jsme použili čerstvé nebo si sami v knihách slisovali a následně ručně otiskli. Chtěli jsme, aby celý vizuál dostal duši a spojení s místem. Proto bylo vše unikátně vytvořené pro danou věc. S kombinací přírodních papírů s  jednoduchou typografií a to vše svázané koženým provázkem vznikl malý herbář, který podtrhuje nabídku a atmosféru podniku.

Botanic Menu nabídka 2
Botanic Menu Detail
Botanic Menu nabídka
Botanic razítko
Botanic různé otisky loga
Botanic otisky loga
Botanic otisky